درباره ما

شرکت صنایع غذائی و آشامیدنی مینو زاگرس یکی از بزرگترین کارخانجات تولید آب معدنی طبیعی کشور است که پس از اخذ تأییدیه آب مربوط به چهار فصل آن ( چشمه سراب رباط از منابع آب سرچشمه های زاگرس )از اداره کل استاندارد و معاونت غذا و دارو، کلنگ احداث  آن در سال 1383 در منطقه سرسبز و زیبای سراب رباط از توابع شهرستان خرم آباد به زمین زده شد.بعد از اجرای عملیات ساختمانی و نصب و راه اندازی ماشین آلات و دستگاه ها و جذب نیرو های فنی، اداری، اپراتوری و آموزش آنها در سال 1385، توسط رییس وقت مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.

ماشین آلات خطوط کارخانه تماماً از شرکت krones  آلمان خریداری گردیده و محصولات آن با دو برند بیشه، آیس لند، ماراتون و مینوش در گستره وسیعی در کشور توزیع می شوند.

از آنجایی که وجود نیترات زیاد در آب به طور فوق العاده برای سلامتی مضر می باشد یکی از مهمترین مولفه ها در تأیید آب معدنی و صدور مجوز قانونی فعالیت آن،پایین بودن این فاکتور بوده و میزان آن به مقدار (61 صدم میلی گرم در لیتر) محصول آب معدنی این شرکت را به یکی از با کیفیت ترین محصولات در سطح کشور رسانده است. همچنین سیلیس موجود در آب که از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می نماید در ترکیب محصول آب معدنی این شرکت به میزان کافی وجود دارد.

گروه صنعتی مینو در ادامه توسعه فعالیت های تولیدی خود با درک این مهم که صنعت آب و نوشیدنی از ضروریات امروز و فردای هر سرزمینی است و جز صنایع تولیدی پایدار محسوب می شود اقدام به خرید 100 درصد مالکیت شرکت صنایع غذائی و آشامیدنی مینو زاگرس در زمینه فعالیت تولید انواع آب معدنی، آب آشامیدنی، آب طعم دار، آب گازدار، ماء الشعیر، آبمیوه و نوشیدنی های میوه ای گازدار در در استان لرستان کرد.